壮族民歌音乐网络社区

2018新歌,一首情歌对唱《遥寄思念》送给思念的人!

美好情歌2019-02-02 12:07:18

پس از سال ها کار در خارج از من اغلب هنوز زادگاه من فقط به درخواست: همه چیز خوب است وجود دارد? این جشنواره بهار است و به جشنواره فانوس جشنواره فانوس امسال هنوز زنده به عنوان افراد بدانم اگر? در این لحظه افکار مرطوب، سوکت چشم نیز ناگهان جوهر چلپ چلوپ گسترش احساس نمی...

در Luxi، جشنواره فانوس به عنوان اولین ماه قمری و یا جشن چراغ شناخته شده است. پدر بزرگ من در خانواده فرد محافظه کار، بی تاب، 14 بعد از ظهر او شروع به شلوغ است. تمیز کردن حیاط به درب فانوس آویزان, خاکستر چوب کاغذ پوسته (نقره قطعه) A را روشن پراکنده در هر طرف از بخور دادن خانه، ترتيب درج شده. سوزاندن پوسته (نقره قطعه) هنگامی که صورت از تقوا، دهان، Zuoyi kowtow. من در او را از دور به این پایان، به آرامی بازگشت به خانه در جدول قبل از Zhengdong قرار داده، به بالای اجداد ارائه شده به kowtow نگاه می کرد.

روز بعد جشنواره فانوس اولین روز ماه کامل پس از جشنواره بهار است. در اوایل صبح شد من هنوز در رویای ناگهان پشت سر هم از كركلنج شلاق صدا بیدار-پدر بزرگ در حیاط ایستاده است، او در کاغذ قرمز قبل از چشم های رایانه ای، مرموزی خوشحال بود: "هی، چه خوب!" "。 چند سال بعد بود من می دانم که او گل"گنگ" آشنایی علاقه به حدی زیاد است.

مقابل در ورودی gongs تنظیم صدای، رقص اژدها شیر در stilts در تیم است. پدر بزرگ ما بانگ زد همه بیرون رفتن را سرزنده، پاهای خود راه رفتن، مجبور به ماندن در خانه. از خانه پرواز، نگاه کنید به خیابان جمع آوری بسیاری از مردم، من به جمعیت هکتار فشرده! دو شیر بزرگ می جنگند، unblinkingly A بدن پیچ و تاب و دم تکان در ریتم قوی، بل مس در گردن می رود با آن، یکی را روی میز می پرد، دیگر مشتاق مانند چشم قرمز مبارزه با تلاش همه به طرف دیگر رانندگی کردن است، نتیجه در بدن زیر به شاه سوار شد، گرفتن لبه و برنده ابراز احساسات. پشت چوب پا تیم ضعیف نیست آنها پوشیدن علاقه داشتن لباس، آرایش، آواز و رقص، ذکراست در یک مرحله به حرکت سه Luliping. صورت مبدل به عنوان شخصیت در اپرا وجود دارد سیاه رو کیسه های قدیمی مار سفید فا چینگ های راهب ماهیگیر احمقانه دختر, برادر ژوئن دلال یا دلاله ازدواج... از آنجا که هویت های مختلف خود، اشکال مختلف، سرزنده، شاد، و خنده در انفجار کف زدن. (ماده خواندن خالص: www.sanwen.net)

رقص شیر، stilts چوب پا متعلق به چین هنر مردمی برجسته، هر تعطیلات و یا جشن های بزرگ مقیاس، مردم برای سرگرمی استفاده می شود. شیر تصویر قوی، پر از شجاعت و مردانگی، عملکرد چوب پا راه رفتن مهارت های فرم های شاد و متنوع گروه محبوب عملکرد مهارت قوم محبوب توده ها است. افسانه Stilts وجود دارد: باستان به انتخاب میوه در درخت وقتی غذا به پاهای خود را گره خورده دو چوب خرد تمدن بشر قابل مشاهده، دوران باستان در اوایل شنگ.

نگاهی به پمپ پر جنب و جوش و رفتن به خانه برای خوردن لواش. بیش از 15 نفر لواش پر شده با تره فرنگی است. در آغاز بهار، در کشور Luxi، تره فرنگی است معنای "مو" و سبز تازه، معطر عطر، نشان می دهد که روز شده بود بالا و مرفه و زیبا. که هیچ را می گوید: خوردن Yuanxiao سفارشی معتبر است؟ Yuanxiao از طرف خانواده زندگی تجدید دیدار با هم، شیرین شادی دور، شیرین، معطر است. اما زمانی که کودک بودم من جشنواره فانوس را دیده می شود و سپس تبلیغات در تلویزیون شنیدم: کودی glutinous کوفته, Tuan یوان. ما می دانیم که برنج glutinous لواش yuanxiao هستند. بعد، در این شهر کار من خوردن جفت huainan زوج انجام yuanxiao واقعی. با glutinous برنج، شراب به آشتی افسردگی پنج هسته ترکیب شراب دلپذیر و پر طعم فرودگاه لوژو، از جمله در دهان نرم و تازه کردن اما نه چرب نیش آب شیرین، خوشمزه جریان بیش از حد. چند سال بعد، طعم و مزه هست به فراموش، اکنون از طعم جوانه مرطوب، لذت ثانوی از رپ صحبت می کنند.

شکایت dumplings خوردن، به خیابان خیابان مانند در عروسی Ruiqi صلح، قرمز اتشی مزاج و زیبا تمام رنگی است. کلاه لباس کودکان روشن است گل است دست طلا چکیدن است، یک دست حمل فانوس طولانی ماهیت خواهد شد بهتر است که فانوس زیبا، جذاب تر کنید. فانوس است فانوس پیشواز رفتن چراغ های شیر، اژدها چراغ... انواع مختلف کاغذ فانوس با هم داریم چهره، لبخند به سیب قرمز منعکس شده است. بازی با منافع قوی، ناگهان شنیده: لمس لمسی، صدای فش فش صدای فش فش زدن در جاده شعله آسمان پرواز آسمان سیاه شب شکوفا آتش بازی شکوفه، لحظه ای افراطی زرق و برق دار. که پیش بینی کردن روشن خیره کننده، فکر می کنم هنوز دیر بسیاری تحمل لوستر سپس ناپدید شد. این مردم را می دهد همیشه احساس زودگذر است. در حالی که جوان را باید نجات خود انرژی، موهای ضخیم و نازک، بنابراین زندگی شکوفه-درخشش زیبای فکر بعد، مردم در جهان برای زنده ماندن، گاهی فرصت های مانند آتش بازی به عنوان سخت برای به دست گرفتن, خواهد بود.

احتمالا خسته از بازی که خواب شب بسیار شیرین.

روز بعد ماه اول 16، ما لو غرب سفارشی تمام بیماری ها است. در اوایل صبح, مردان, مردان و مردان را از خانه، با هم، روستای اطراف درخت در اطراف چاه، پل پل، راه رفتن در اطراف شیب بیش از شیب را مشاهده کنید. حجم سال گذشته است و سپس راه رفتن، خلق و خوی طبیعی سهولت فاجعه بیماری، بیماری رایگان بیماری بیمار نیست بیشتر جسمانی. من به دنبال برادر جان، به اجرا به وحشی، هوا سرد است و تازه، رایگان تحت برابر بید برخی بید شاخه سرو در کنار برخی از سرو قرار داده شده در پشت درب از فاجعه ارواح شیطانی، نگه داشتن خلق و خوی خوب برای یک سال، مردم به طور فزاینده ای زیبا و دوست داشتنی. در واقع باید حس خواهر جان، در قلب نیز، زخم ذهن است، اما من نادان بود، هنوز هم جوان مردان و زنان بین این مورد را درک نمی طولانی و آنها هم سن، فقط می دانم اول ماه 16 وحشی تفرج، که تاریخ بهار است. "لیو Shaotou در ماه بعد از غروب," او گفت، او به دنبال 1100 درجه انسان در چراغ های کم نور. "احساسات عاشقانه در شعر جوانان در کشور بسیاری آشکار نیست اما خود ذوب ذهن بسیاری از اما تحت مفهوم سکولار نه تبلیغات بسیار عدل."

با تغییر بار سفارشی فانوس جشنواره نیز، اول از همه تغییر کرده است هیچ تفاوتی بین شهری و روستایی، مشاهده فانوس، آتش بازی، stilts، بازی اژدها رقص شیر Yangge و آداب و رسوم دیگر نیز رایج است. عقل در مقدار زیادی از نور، بلکه بیشتر به دوران کودکی در شهر صحنه های پر جنب و جوش جشنواره فانوس احساس فراموش می تواند.

حالا کیفیت ملی کل در بهبود نیز در ترویج فرهنگ سنتی میراث نیاکان ما نیست در ما نسل در نسل بعدی ما، بلکه به جلو حمل توده هاى وسيع مردم را از دست داده باشد می تواند.

我害怕天亮,因为看不到你,

我讨厌天黑,因为梦不到你。

人和人的感情就像天气,

晴朗的时候艳阳高照,

不好的时候阴雨绵绵。
我和你的距离远的望不到边,

我对你的思念一天高于一天。

真心挨着实意,爱情才不过期,

甜蜜配着幸福,感情才不变质,

珍惜裹着思念,深情才不决堤。
想你的时候,人是呆的,

呆的时候,情是静的;

静的时候,手是冰的;

冰的时候,心是冷的;

冷的时候,想着你才是热的。

想你的时候,天是暗的;

暗的时候,头是懵的;

懵的时候,眼是红的;

红的时候,泪是凉的;

凉的时候,想着你才是暖的。
只因朝夕相处太久,所以思念太苦,

只因两地相隔太远,所以想念太浓,

醒来的时候,见不到,

睡着的时候,梦不到,

感情最伤人心,思念却熬人心。

我想你的时候,你是否也如此想我?

别怪我太过娇气,因为你不在身边,

别怪我没照顾自己,因为你不在眼前。
没有朝朝暮暮,何来彼此包容,

没有牵肠挂肚,何来感情稳固?

想我的时候,你要发个信息,

想你的时候,我会翻开手机,

即使隔得再远,也要笑得很甜。

下雨有伞不怕淋,日落出月不怕黑,

花有香气才扑鼻,有你陪我才安心。   
2018年您的生肖运势

每周更新最新相关运势动态

敬请关注全年运势变化

Copyright © 壮族民歌音乐网络社区@2017